KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13846632

nr 1384 6632

Uno Stallarholm

(1894-1974), Sverige

Etsning, "Bygden", motiv med hässjor och kor. Signerad, numrerad 301/310, daterad -73. MM; 21,5x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm

Utrop:

300 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:24:50

Uno Stallarholm

Läs mer om Uno Stallarholm